MEBLE EKSPOZYCYJNE

RADO Switzerland to jeden z naszych wieloletnich i najbardziej kluczowych klientów, dla którego co roku realizujemy około 70 projektów na całym świecie.

Udana współpraca z RADO trwa nieprzerwanie od 20 lat. W tym czasie byliśmy świadkami ewolucji konceptu wizualnego mebli tej marki. Każdorazowo uczestniczyliśmy w procesie opracowania najlepszych rozwiązań materiałowych i technologicznych dla nowego konceptu, a następnie wdrażaliśmy go do regularnej produkcji.

Obserwowanie na przestrzeni lat jak marka RADO rozwija się i unowocześnia wizerunek swoich sklepów i butików, jest dla nas wielką inspiracją i nieocenionym doświadczeniem.
Rozpoczęcie współpracy z RADO było kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy i pozwoliło nam na wejście do prestiżowego świata Swatch Grupy, jednego z największych koncernów zrzeszających producentów zegarków.

Po zdaniu sprawdzianu z jakości i niezawodności u RADO, otrzymaliśmy „zielone światło” do współpracy również od innych marek zegarkowych, takich jak Hamilton i Certina.

„Bardzo doceniamy wyjątkowo krótkie terminy produkcji i dostaw przy niezmiennie doskonałej jakości i niezawodności. (…) Jesteśmy przekonani, że w przyszłości będziemy również kontynuować współpracę z tą firmą”.

Harald Michel
Architekt marki RADO