ATIS


7 października 2015

SEIKO

Wspólnie z ATIS zrealizowaliśmy najbardziej prestiżowy i najważniejszy projekt Seiko w Europie w roku 2015. ATIS wyprodukował każdy element naszych mebli na czas oraz z dbałością o detale. Z przyjemnością będziemy kontynuować tę owocną współpracę.

8 marca 2015

RADO Switzerland

Cenimy sobie zwłaszcza nadzwyczaj krótkie okresy produkcji i realizacji dostaw przy pozostającej wciąż na stałym poziomie doskonałej jakości i niezawodności. (…) ATIS wykonywał dla RADO projekty m.in w: Arabii Saudyjskiej, Niemczech, Kuwejcie, Indiach, Anglii i Francji. Jesteśmy przekonani co do kontynuacji owocnej współpracy z firmą ATIS również w przyszłości.

7 marca 2015

Carl F. Bucherer

Zamówienia zawsze są realizowane sprawnie oraz skutecznie. Oprócz produkcji naszych mebli, ATIS cieszy się także zaufaniem związanym z projektami na całym świecie.

6 marca 2015

Kompania Piwowarska

Trudny i stworzony z rozmachem projekt Centrum Wycieczkowego Lecha został profesjonalnie zrealizowany. Od tego czasu datuje się nasza stała współpraca z firmą ATIS.

5 marca 2015

Umdasch

Firma ATIS dostarczyła w ramach rozmaitych projektów następujące komponenty: stoły i meble, meble z litego drewna, elementy montażowe. (…) W firmie ATIS znaleźliśmy partnera, z którym pragniemy współpracować również w przyszłości.

4 marca 2015

Peek & Cloppenburg

Firma ATIS zawsze niezawodnie i punktualnie dostarczała meble dobrej jakości. Dzięki swojej elastyczności pomagała nam w krótkim terminie rozwiązywać problemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami